Kamil Jacek Buczkowski. Podziękowania

Benefis Kamila Buczkowskiego w Grodzisku Maz.
Z całego serca dziękujemy Ofiarodawcom z Norwegii za wsparcie finansowe na specjalistyczną rehabilitację dla muzyków. Kamil dziękuje za Ten odruch serca.
Panie Jacku, DZIĘKUJEMY. Bardzo nam Pan pomógł!
Dziękujemy Jackowi Plisakowi i Markowi Jankowskiemu za zorganizowanie zbiórki w tawernie "Gniazdo Piratów na zakup laptopa dla Kamila. Dziękujemy właścicielowi lokalu i gościom za hojność.
Dziękujemy Mirce i Maćkowi Purchała za ofiarowanie Kamilowi klawiatury sterującej Behringer. Jest to instrument, o którym Kamil od dawna marzył ale zawsze były inne potrzeby. Dziękujemy Wam za wielkoduszność i szczere serce.
Pragniemy wyrazić wdzięczność za wielkie serce i zaangażowanie w kupnie nowego wózka dla Kamila.
Dziękujemy Magdzie z Rodziną, Krysi z mężem i innym anonimowym osobom z Londynu
oraz Agnieszce z Luton.
Dziękujemy Markusowi za przyjaźń, opiekę nad Kamilem w czasie jego pobytu w Konstancinie, kupno i zamontowanie przyrządu do ćwiczeń usprawniającym chodzenie.
Dziękujemy Darkowi Wojciechowskiemu, który na "pchlim targu" w Tel-Awiwie kupił unikalną gitarę "Aria" z bardzo niskim nr produkcyjnym i w swojej wielkoduszności ofiarował ją Kamilowi.
Dziękujemy Państwu Konarskim za pośrednictwo w przesłaniu przewodu do syntezatora. Mieliśmy z tym masę kłopotów i dopiero dzięki ich uprzejmości udało się dostarczyć ten niezbędny element łączący gitarę z syntezatorem.
Dziękujemy Reńkowi Bączewskiemu za ofiarowanie syntezatora, dzięki któremu Kamil ma nieskończone możliwości przetwarzania dźwięków.
Dziękujemy p. Eli Schulz za ofiarowanie mebli do pokoju Kamila. Meble są prawie nowe i bardzo przydatne. Dziękujemy p. Elu!.
Na ręce Andrzeja "E-Molla" Kowalczyka składamy podziękowanie Stowarzyszeniu Integracji z Artystami Niepełnosprawnymi "Dom Muzyki" za sfinansowanie renowacji gitary Framus z 1962 r. Konserwacja była bardzo kosztowna i bez życzliwej pomocy "E-Molla" nie byłaby możliwa.
Dziękujemy pani Marii Wroteckiej za wpłatę na konto Kamila Buczkowskiego.
Dziękujemy NSZZ "Solidarność" przy Legnickiej Bibliotece Publicznej za włączenie się w akcję 1% na rzecz Kamila Buczkowskiego przez Fundację Dzieciom "Zdążyć z Pomocą".
Dziękujemy wszystkim darczyńcom za przekazanie 1 % podatku na rzecz Kamila Buczkowskiego przez Fundację Dzieciom "Zdążyć z Pomocą".
Dziękujemy pani Agnieszce Dobrowolskiej za nieodpłatne przekazanie sprzętu rehabilitacyjnego.
Serdecznie dziękuję rodzinie Niewiadomskich za przyjęcie nas w swoim gospodarstwie agroturystycznym w Jaszczowie. Tygodniowy pobyt był wspaniałym wypoczynkiem dla Kamila i dla mnie.
Dziękujemy Joannie Wiśniewskiej za wyratowanie z opresji przy powrocie ze Szpitala Zachodniego w Grodzisku Maz. i zasponsorowanie dojazdu do Warszawy.
Dziękujemy Ewie i Ryszardowi Anuszewskim za pomoc w transporcie do szpitala oraz za takt i spokój pomimo awarii samochodu i długiego oczekiwania na pomoc drogową.
Jesteśmy wdzięczni Państwu Ewie i Ryszardowi Anuszewskim za wielokrotne przywiezienie Kamila do Szpitala Zachodniego w Grodzisku Mazowieckim, spacer po cmentarzu, ogromną cierpliwość i wsparcie.
Dziękujemy panu Rafałowi Lewandowiczowi z Firmy Lewion z Grodziska Mazowieckiego za wydrukowanie tysiąca sztuk wizytówek zawierających informację o indywidualnym koncie bankowym Kamila Buczkowskiego założonym przez "Fundację Zdążyć z Pomocą".
Dziękujemy pani Katarzynie Sztejn za wykonanie projektu wizytówki.

         

Kamil z rodziną bardzo dziękują pani Annie Szafarz, koleżance ze szkolnej ławy, za comiesięczne wparcie. Dzięki Jej wielkiemu sercu, przez konto "Fundacji Zdążyć z Pomocą", Kamil może dysponować dodatkową kwotą na wydatki związane z rehabilitacją.
Dziękujemy Michałowi Cieślakowi z Milanówka za przewiezienie Kamila do szpitala w Lublinie.
Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim życzliwym osobom, które pomogły przy uciążliwym remoncie kuchni. Dziękujemy panu Adamowi Hermannowi za przewiezienie ciężkich materiałów budowlanych.
Panu Stanisławowi Rybakowi oraz Gosi i Reńkowi Bączewskim dziękujemy za podarowanie glazury potrzebnej do remontu.
Dziękujemy pani Lilianie Łoń za podarowanie mikrofalówki. Dzięki temu urządzeniu Kamil będzie mógł samodzielnie podgrzewać potrawy i przygotowywać posiłki.
Dziękujemy Markusowi "Motocykliście" za usprawnienie i dostosowanie balkonika dla osoby z niedowładem prawostronnym.
Dziękujemy pani Janinie Kowalskiej za daleko idące wsparcie.
Benefis Kamila w Grodzisku Mazowieckim

Główna   Aktualności  Biografia   Koncert   Aukcja  Fotografie